Terenuri de vanzare pagina 2

Au fost gasite 166 oferte

Ordoneaza dupa
39.900€
Calinesti, Central
2200 m2
Proprietate nou intrata pe piata-Proprietate situata in satul Vranesti, comuna Calinesti, cu acces direct din drum comunal, compusa din teren intravilan in suprafata de 2.200 mp, cu deschidere la 2 drumuri, respectiv 47.33 ml+10 ml si constructie existenta (locuinta parter – 66 mp din 1986) *** Ter..
DETALII
24.990€
Albota, Central
533 m2
NOU - Imagineaza-ti casa visurilor tale, intr-o zona linistita, dar aproape de tot ce ai nevoie. ***Se ofera spre vanzare un teren ideal pentru constructia unei locuinte, situat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, pe Aleea Ivanesti din comuna Albota. * Proprietatea are o suprafata tota..
DETALII
19.000€
Rociu, Central
5830 m2
NOU PE PIATA! Daca iti doresti sa traiesti alaturi de familie in mijlocul naturii, dar fara sa renunti la accesul rapid catre oras, acest teren este exact ce cauti. Suprafata generoasa de 5.830 mp iti ofera libertatea de a-ti crea spatiul perfect. *** Conform certificatului de urbanism se pot cons..
DETALII
11.000€
Stanesti
3861 m2
Descoperă o oportunitate ideală pentru investiție sau pentru dezvoltarea unei proprietăți într-o zonă liniștită, cu acces facil la drum comunal. Terenul este extravilan și este situat în Stănești. Are o suprafață totală de 3.861 mp, cu deschidere de 11 metri la drumul comunal Pe teren se află..
DETALII
88.990€
Mosoaia, Exterior Est
6975 m2
Oportunitate investiție – Teren intravilan generos + pădure BONUS, la doar 14 km de Pitești Se oferă spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 6.975 mp, situat excelent în comuna Moșoaia, sat Bătrâni, chiar la strada principală, într-o zonă liniștită și cu peisaje naturale deosebite. Propri..
DETALII
8€/mp
Mosoaia, Exterior Vest
10200 m2
Se vând două terenuri intravilane alăturate, ideale pentru dezvoltare rezidențială sau investiție, situate în comuna Moșoaia – una dintre cele mai atractive și dinamice zone aflate în proximitatea orașului Pitești. Proprietatea se bucură de o poziție excelentă, într-un cadru natural deosebit, la ma..
DETALII
55.000€
Babana, Est
5000 m2
Se vinde un teren cu suprafața de 5000 mp, beneficiind de un front stradal generos de 49,1 m, situat într-o zonă înconjurată de natură și lumină, acolo unde fiecare dimineață începe cu aer curat și o priveliște superba asupra imprejurimilor. Acest loc este ideal pentru cei care își doresc: - O c..
DETALII
98.500€
Pitesti, Gavana
352 m2
De vanzare teren intravilan situat in cartierul Gavana - zona Bere, la intersectia dintre strada Garlei si Aleea Nicolae Gane, intr-o zona foarte cautata si intens circulata, inconjurata de blocuri cu regim de inaltime P+4 si P+8 etaje. Suprafata: 352 mp Deschidere: 27,23 metri pe doua laturi C..
DETALII
45.000€
Pitesti
531 m2
Teren perfect plan si curatat, pregatit pentru noua ta casa. Certificat de urbanism cu regim de inaltime P+1+M. Deschidere de 18 ml la un drum privat cu latimea de 7 m . Toate utilitatile disponibile: apa si canalizarea trase pe teren iar curentul si gazele sunt la prima parcela respectiv la 50 m de..
DETALII
128.265€
Argeselu, Est
7545 m2
Vindem teren intravilan de 7.545 mp in Maracineni, judetul Arges, cu deschidere de 33 m.l., la doar 8 km de centrul Pitesti, aproape de fabrica Novares. Este un teren cu suprafata foarte generoasa, ideal pentru proiecte rezidentiale de amploare, investitii imobiliare sau agricultura extinsa. Terenu..
DETALII
85€/mp
Smeura, Central
500 m2
Teren perfect plan si curatat, pregatit pentru noua ta casa. Certificat de urbanism cu regim de inaltime P+1+M. Deschidere de 17,26 ml la un drum privat cu latimea de 7 m . Toate utilitatile disponibile: apa si canalizarea trase pe teren iar curentul si gazele sunt la prima parcela respectiv la 50..
DETALII
17.500€
Polovragi
2478 m2
Nou ! Agenția Mr, Exclusivitate vă aduce în atenție, spre tranzacționare, un teren intravilan situat în comuna Polovragi, jud, Gorj, amplasat într-o zonă cu un potențial turistic ridicat ce se adresează iubitorilor de natură, aer curat și liniște. În suprafață de 2478 mp, cu un front stradal gene..
DETALII